Zapraszam Państwa do wypoczynku w Pokojach Gościnnych u Baby Jagi, położonych nad przepięknym jeziorem Chrzypskie Wielkie o pow.305 ha, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, krainie 100 jezior. Kameralny obiekt usytuowany jest w niewielkim kompleksie leśnym, prowadzącym do brzegów jeziora. Pokoje 2 i 3 osobowe, nowocześnie wyposażone, każdy z własną łazienką w której znajduje się kabina prysznicowa, umywalka i WC.

W każdym pokoju oryginalne sosnowe mebelki korespondujące z kolorystyką pokoi dopełniają reszty. Każdy z czterech pokoi na piętrze ma własny taras, na którym wieczorami można posiedzieć i pomarzyć w kontakcie z naturą. Ponadto 2 ogólnodostępne tarasy na piętrze i parterze, stwarzają idealne warunki do poobiedniego wypoczynku przy kawie, przebywania w większym gronie np. przy brydżu lub czytaniu prasy czy ciekawej książki.

Znakomite warunki do wędkowania, do zwiedzania zakątków jeziora z pokładu roweru wodnego, do wycieczek rowerowych  (są 4 rowery górskie na miejscu do wypożyczenia), wędrówek szlakami po okolicy i zwiedzania okolicznych dworków i zameczków. Na terenie, plac zabaw dla dzieci firmy Kettler, rozkładane, bujane ławki ogrodowe dające możliwość swobodnego i relaksującego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek stół do tenisa stołowego. W okolicy kort tenisowy (sztuczna trawa) ogólnie dostępny.

Chrzypsko Wielkie położone jest w samym Sercu Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, gdzie można napotkać żeremia bobrów, stanowiska czapli siwej, gniazda orła bielika i kani rudej, jelenie, daniele, dziki i inną zwierzynę łowną. W listopadzie raj dla myśliwych polujących na gęsi. Cały rok można wędkować łowiąc dorodne okazy karpi, amurów, sandaczy, szczupaków czy węgorzy.

Wspaniałe lasy i bliskość Puszczy Nadnoteckiej obfitującej w grzyby, jagody, to raj dla grzybiarzy i amatorów runa leśnego. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, grillowanie , biesiady familijne pod specjalnym zadaszeniem o powierzchni 40 m2, zimą narty, sanki, łyżwy i kulig, kryty basen, masaże, siłownia to dodatkowe i szczególne atrakcje czekające na naszych gości.

Naszych gości szczególnie serdecznie zapraszamy do spędzenia w miłym gronie i staropolskiej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra czy Świąt Wielkiejnocy. Parkowanie samochodu na terenie, grillowanie, ognisko - plac zabaw dla dzieci - ogólnodostępny - bezpłatne. Możliwość skorzystania z nauki gry w tenisa ziemnego prowadzonej przez byłego zawodnika wyczynowego.


REZERWACJA PO WPŁACENIU 30% WARTOŚCI POBYTU W PRZYPADKU POBYTÓW POWYŻEJ 3 DNI , LECZ NIE MNIEJ NIŻ 100 ZŁ .  RESZTA NALEŻNOŚCI PŁATNA GOTÓWKĄ W DNIU PRZYJAZDU WRAZ Z MELDUNKIEM. W PRZYPADKU POBYTÓW WEEKENDOWYCH DO 3 DNI WPŁATA WYNOSI 100% WARTOŚCI POBYTU. KONTO DO WPŁATY ZADATKU   ZOSTANIE PODANE PAŃSTWU WRAZ Z INFORMACJĄ O PRZYJĘCIU REZERWACJI TERMINU


                                                                Z A P R A S Z A M Y OBIEKT CZYNNY CAŁY ROK !!!

http://babajaga.spanie.pl Noclegi Łężeczki Polska Baza noclegowa Nocujznami.pl

Noclegi w Chrzypsku Wielkim na Noclegowo.pl

a